Your Logo
Facebook Twitter Instagram Youtube
Değerli TurkNet’li,

Size bir iyi bir de daha az iyi haberimiz var. İyi haberimiz, upload hızlarını yükselttik, daha az iyi haberimiz, fiyatımızı biraz artırıyoruz.

Forumlarda Özgür İletişim’in 64,99 TL olduğunu görmüş ya da çevrenizden duymuş olabilirsiniz. Evet oldu ama size hemen değil, şu an sadece yeni müşterilere.

Daha önceden TurkNet’li olduğunuz için hizmetinizi 1 Temmuz 2018’e kadar aynı fiyata (ayda 59,99 TL) kullanamaya devam edeceksiniz. 1 Temmuz’dan itibaren, taahhütsüz, AKN’siz internetinizi ve ayda 1.000 dakika her yöne telefon görüşmesini sadece 5 TL farkla, ayda 64,99 TL’ye kullanacaksınız.

Upload hızlarının artmasını isteyenler her gün artıyordu. Sesinizi duyduk. VDSL teknolojisiyle hizmet verdiğimiz, aktif altyapımızda olsun olmasın 35 Mbps’e kadar hız alan tüm müşterilerimizin mevcutta 2 Mbps’e olan upload hızlarını 3 Mbps’e kadara çıkarttık. 35 Mbps’ten üzeri hız alan (50 - 75 ve 100 Mbps’e kadar) mevcut müşterilerimizin upload hızlarını da 4 Mbps’e kadara yükselttik. Aktif altyapımız dışında bu hızların üzerine çıkmamız mümkün değil ne yazık ki. Aktif altyapımızdaysanız zaten hızlarınız bu seviyelerdeydi. ADSL teknolojisiyle hizmet verdiğimiz müşterilerimize ise maalesef bir iyileştirme yapamadık, onlara zaten teknik olarak en yüksek hızı (1 Mbps’e kadar) sağlıyoruz.

Neden Temmuz’dan itibaren fiyatı artırıyoruz?

Taahhütsüz ve AKN’siz Özgür İletişim paketimizde, ikinci yılımızı geride bıraktık. İki yıl boyunca fiyatımızı değiştirmedik. Son iki yılda her ürünün ve hizmetin fiyatı arttı. Dolar, 2,90’dı, neredeyse 4 TL oldu, iki yıllık enflasyon %30’a yaklaştı, benzin fiyatı %24 zamlandı, faturanızın içinden devlete ödediğimiz Özel İletişim Vergisi Oranı %5’ten %7,5’a çıktı. Bu arada kişi başı veri kullanımı, ortalama 60 GB’lardan 90 GB’lara ulaştı. Tüm bunlar bizim masraflarımızı etkiledi. Biz de fiyatımızı güncelleme kararı aldık. Ve yeni müşterilerimize 2 Nisan’dan, sizin gibi eski müşterilerimize ise 1 Temmuz’dan geçerli olmak üzere, fiyatımızı 5 TL artırıyoruz.

TurkNet olarak taahhütsüz bir hizmet veriyoruz. Bu bazen müşterilerimizi endişelendiriyor, sık sık fiyat değişikliği olur mu diye. Merak etmeyin, bu sıklıkla yaptığımız bir şey değil. Hadi diyelim haddimizi aştık, fiyatları çok yükselttik, daha iyi fiyatı olan bir sağlayıcıya rahat rahat gidersiniz. Taahhütsüz hizmetin güzelliği burada, biz sizi iki yılda bir taahhüt yenilerken değil, her gün mutlu etmek zorundayız.

Saygılarımızla,
TurkNet
 
TurkNet Genel Müdürlük
Büyükdere Caddesi No:121, Ercan Plaza Kat:2, 34394 Gayrettepe, İstanbul